ZELTS ODESĀ!


4 – 5.decembrī mūsu kluba sportisti piedalījās 11. Starptautiskajā džudo turnīrā Leri Nakani piemiņai, kas norisinājās Odesā. Šogad par turnīra godalgām cīnījās vairāk nekā 300 džudisti no Latvijas, Ukrainas, Gruzijas, Turcijas, Moldovas un Rumānijas.

Lielisku cīņu nodemonstrēja komandas līderis Aleksejs Zarudņevs, kurš pārliecinoši uzvarot vienu pretinieku aiz otra izcīnīja pirmo vietu. Visas cīņas Aleksejs uzvarēja ar augstāko atzīmi IPPON, pirmajā kārta pārspēja džudistu no Ukrainas, tad sportistu no Turcijas, bet vēlāk mūsu kluba biedra pārākumu atzina arī Gruzijas un Moldovas pārstāvji.
Labu rezultātu paradīja arī Deniss Ivanovs, kurš uzvarēja trīs cīņās, bet pusfinālā cīņā piekāpjas džudistam no Gruzijas. Cīņā par trešo vietu Deniss gūst uzvaru un izcīna bronzas medalu.
Aleksandrs Dimitrovs veiksmīgi uzsāka sacensības, gūstot uzvaru pār Ukrainas džudistu, bet diemžēl nākamajās divas cīņās neizdevās pārspēt Gruzijas un Ukrainas sportistus.
Nikolajs Sidoriks un Francis Mikuckis šoreiz palika bez uzvarām.

Jāatzīmē arī lielisku turnīra organizāciju. Turnīra goda viesi bija Olimpiskais čempions Zviad Zviadauri, pasaules čempions un 6-kārtējais pasaules čempionātu medaļnieks, Firuz Margiani – nopelniem bagātais sporta meistars, daudzkārtējais PSRS čempions un godalgoto vietu ieguvējs, Iraklij Uznadze – Eiropas čempions, pasaules čempionātu godalgoto vietu ieguvējs (šobrīd Turcijas izlases komandas galvenais treneris), Sezar Husus – pasaules čempionāta medaļnieks, daudzkārtējais Olimpisko spēļu dalībnieks, Turcijas džudo federācijas prezidents, Geogij Tenadze – Seulas Olimpisko spēļu bronzas medaļas īpašnieks, Eiropas un pasaules čempionātu godalgoto vietu ieguvējs.

Apsveicam mūsu sportistus, viņu trenerus un vecākus ar šo panākumu. Lielisks gada noslēgums!