ZELTA FRANCIJA

Latvijas komandas Džudo kluba LIDO treneru Vjačeslava Moisejeva un Alekseja Azarova vadībā parādīja lielisku sniegumu Starptautiskajā džudo turnīrā komandām, kas norisinājās Francijas pilsēta Havrā.

Komanda vecuma grupā U-12 bez kļūdām aizvadīja visas cīņas un rezultātā kļuva par Francijas atklāta turnīra uzvarētājiem. Mūsu komanda guva uzvaru par komandām no Gruzijas, Lielbritānijas, Vācijas, bet finālā pārspēja Francijas vienaudžus.
Veiksmīgi un pārliecinoši sacensības uzsāka arī vecuma grupas U-14 komanda, bet diemžēl pusfināla cīņā nācās atzīt Francijas komandas pārsvaru, bet cīņā par 3.vietu mūsu komanda guva skaistu uzvaru un izcīnīja bronzas medaļas.