IZCĪNAM MEDAĻAS KRIEVIJĀ!


Mūsu kluba sportisti veiksmīgi startēja Starptautiskajos džudo turnīros Sankt-Pēterburgā un Kaļiņingradā.
Sankt-Pēterburgā norisinājās VII tradicionālais džudo turnīrs nopelniem bagāta trenera Anatolija Rahļina piemiņai, kurā piedalījās jaunieši un jaunietes vecuma grupā U-16. Jāatzīmē, ka šīs turnīrs pulcē jaunus džudistus no vairākām Eiropas valstīm, Krievijas, Gruzijas, Kazhstānas, Japānas un citam, kas parāda turnīra līmeni.

Par uzvarētāju smaga svara kategorijā kļuva Jānis Strazdiņš no džudo kluba Samurs, bet mūsu kluba biedrs Maksims Bižāns izcīnīja bronzas medaļu. Aleksandram Stomam 3 gūtas uzvaras, Denisam Žizņevskim 2 uzvaras, Evitai Ezerai viena uzvarēta cīņa, diemžēl Ņikitam Čeļadinam, Ruslanam Azizam un Pavelam Bessoļcevam šoreiz neizdevās gūt uzvaras.
Pēc garas un smagas sacensību dienas mūsu sportisti aizvadīja kopīgu rīta treniņu ar vienaudžiem no Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Vācijas, Japānas un citām.

Uz Kaļiņingrādu devas mūsu kluba jaunāki džudisti, kuri pārstāvēja klubu IV Starptautiskajā džudo turnīrā vecuma grupās U-8; U-10; U-12 un U-14. Turnīrā piedalījās komandas no Krievijas, Kazahstānas, Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Uzbekistānas.
No 9 mūsu sportistiem 6 tika pie medaļām, bet Ēriks Homka un Iļja Zagvozdkins saņēma speciālās balvas no organizatoriem.
Rezultāti:

Arsēnijs Koršunovs

U-14 2.vieta V.Grill
Bogdаns Červinskis U-10 2.vieta

A.Azarovs

Timofejs Lazorkins

U-10 2.vieta A.Azarovs
Aleksandrs Sidorovs U-10 2.vieta

A.Azarovs

Marjans Karols

U-10 2.vieta V.Minginovičs
Ēriks Homka U-14/U-12 3.vieta

V.Minginovičs

Apsveicām mūsu sportistus viņu trenerus un vecākus ar izcīnītām medaļām un novēlām visiem izturību un cīņas sparu!

FOTO