ČEMPIONU BRĪVDIENAS

Sestdien mūsu kluba komanda no 65 sportistiem kopā ar saviem treneriem piedalījās Starptautiskajā džudo turnīrā “KANO KAUSS 2018”, kas norisinājās Salaspilī. Mūsu komandas mērķis bija pirmā vieta komandu kopvērtējumā.
Uzdevums nebija no viegliem, jo turnīrā piedalījās 364 džudisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas džudo klubiem. Katrs gribēja kāpt uz goda pjedestālā un sasniegt augstāko rezultātu.

Mūsu kluba biedri nocīnījās ļoti labi, jo viņiem blakus atradās treneri, kuri visus savus spēkus un enerģiju atdeva atbalstot savus audzēkņus. Komandas gars bija jūtams visa turnīra garumā. Neskatoties uz spēcīgu konkurenci mūsu kluba sportisti izcīnīja 9 zelta, 5 sudraba un 12 bronzas medaļas, izcīnot pirmo vietu komandu kopvērtējumā. Otro vietu izcīnīja KYODAI komanda, bet trešā vietā palika komanda no Liepājas.

A.Petrovskis

Mēs apsveicam mūsu sportistus, viņu trenerus un vecākus, kuri atbalstīja komandu turnīra laikā, ar lielisko rezultātu!

Svētdien 21.oktobrī kluba filiālē Ziepniekkalnā pulcējās sportisti, treneri un kluba vadība. Nelieli svētki par godu Latvijas kausa uzvarētājiem ar draudzīgo futbola spēli, pirti un garšīgu picu…

Jau otro gadu pēc kārtas Latvijas Džudo federācija rīko Latvijas kausu komandām U-14 un U-16 Ērika Lieknes piemiņai. Šogad mūsu komandas U-14; U-16 pārliecinoši izcīnīja pirmo vietu abas vecuma grupās. Klubā jau izveidojās laba tradīcija sveikt uzvarētājus viena no mūsu kluba zālēm.
Apsveikt sportistus atnāca arī kluba valdes priekšsēdētājs, Seulas Olimpisko spēļu sudraba medaļnieks Vladimirs Šestakovs.