JEVGENIJAM BORODAVKO 7 VIETA PARĪZES GRAND SLAM TURNĪRĀ!!!


Stiprākais turnīrs pasaulē – tieši tā tiek dēvēts Parīzes slavenais grand slam, jo turnīrā piedalās rekordliels dalībnieku skaits (694) no visām pasaules valstīm.

Bercy arēna ir vienmēr pilna un emociju pārpildīta – skatitāju skaits ir virs 15000 katru gadu!

Latviju vienīgais pārstāvēja mūsu sportists Jevgenijs Borodavko svara kategorijā līdz 100kg. Pirmo apli Jevgenijs bija brīvs, bet otrajā cīņā viņš izpildot divus sekmīgus metienus pārliecinoši uzvarēja Mathias Madssen no Dānijas.  Nākamā cīņa bija pret mājnieku no Francijas , Delvert Clement , kur francūzis cīņas sākumā bīstami uzbruka un guva waza ari pārsvaru, bet tālāk Jevgenijs sekmīgi izpildīja pretuzbrukumu un noķēra pretinieku uz noturēšanu gūstot tīru uzvaru.

Ceturtdaļfināla cīņa bija pret titulēto gruzīnu cīkstoni Varlam Lipartelliani, cīņa bija līdzīga un dramatiska, bet dēļ ļoti šaubīga tiesnešu lēmuma 5 sekundes līdz cīņas beigām uzvara tika atdota gruzīnu cīkstonim.

Gandarījuma cīņā pret Dosen Bojan no Serbijas pretinieks bija nedaudz aktīvāks un cīņa tika zaudēta pēc brīdinājumiem.

Rezultātā Jevgenijam ir augsta 7. Vieta, kura ļauj krietni tuvāk pietuvoties garantētai Olimpisko spēļu ceļazīmei!!

Šodien paralēli sacensībām notika sportistu-vecāku sapulce sakarā ar atlases ciklu uz Jauniešu(U18) Eiropas čempionātu, kas norisināsies Rīgā.

Visa pirmā sapulces daļa notika novērojot un atbalstot katru Jevgēnija cīņu, visi ļoti pārdzīvoja un atbalstīja mūsu kluba līderi!

Turpmāk notika sapulces darba kārtība, kur tika skaidri nozīmēti šīs sezonas mērķi un pārrunas ar vecākiem, lai kopīgiem spēkiem panāktu augstus rezultātus mūsu kadetu komandai.

Pateicamies LIDO par lieliski uzklātu galdu un brīnišķīgu iespējo rīkot sapulci atpūtas centrā LIDO KRASTA, visi gardi paēda un motivācijas pilni gatavi spert nākamos soļus mērķu sasniegšanai!

Džudo klubs LIDO, klubs kas vieno!