TALLINN JUDO CUP

Vairāk nekā 500 jauno džudistu no Igaunijas, Lietuvas, Latvijas, Somijas, Zviedrijas, Polijas, Ukrainas, Krievijas, Saudas Arābijas un Baltkrievijas cīnījās par medaļām Starptautiskajā džudo turnīrā Tallinn Judo Cup 2018, kas norisinājās 10.februārī Igaunijas galvaspilsētā.

Mūsu komandu turnīrā pārstāvēja 32 džudisti, kuriem izdevās izcīnīt 5 zelta, 1 sudraba un 13 bronzas medaļas. Visa turnīra garumā mūsu sportistus atbalstīja treneri Vladimirs Grills, Aleksejs Azarovs, Vladislavs Minginovičs, Vjačeslavs Moisejevs un Aleksandrs Petrovskis.

63 džudo klubu konkurencē mūsu komanda kopvērtējumā ierindojās 2.vietā zaudējot Kyodai komandai.

PROTOKOLI

Diemžēl ne visiem mūsu sportistiem izdevās kāpt uz goda pjedestālā. 5.vietu izcīnīja Lukass Kovaļevskis un Aleksandrs Avsjukevičs. 7.vietu izcīnīja Antonijs Juzefovičs, Deniss Ivanovs un Mihails Volodonoks (2010.dz.g.), kurš cīnījās vecākajā vecuma grupā.

Apsveicam sportistus, viņu vecākus un trenerus ar veiksmīgu startu un novēlām uzvaras arī turpmākajos turnīros