Mūsu jaunumi

05-08-2017 23:23

PALDIES PAR LIELISKU DIENU!

Šo sestdien kluba treneri organizēja bērniem un vecākiem neparasto turnīru. Jau no paša rīta audzēkņi no visam kluba filiālem, kuriem treneņi notiek arī augustā, pulcējas pie LIDO atpūtas centra galvenas ieejas.

Šoreiz tas nebija džudo, bet gan volejbola turnīrs, kas norisinājās uz smilšu laukumā. Turnīrā piedalījās ne tikai jauni džudisti, bet arī treneri, kluba vadība un vecāki. Pēc turnīra visus gaidīja gardas pusdienas, bet vēlāk katram pasākuma dalībniekam bija iespēja izmēģināt jebkuru atrakciju, kas atrodas LIDO atpūtas centra teritorijā bez laika ierobežojuma. Kur tikai bērniem rodas spēks, bet pēc stundas gara volejbola maratona, viņi pilni enerģijas devas izmēģināt savus spēkus uz batūtiem, šautūvē, akrobātiku bumbās peldbaseinā.....un daudz kur citur. Vecāki ar pašiem mazākājiem, jo mūsu komandā bija arī mūsu sportistu jaunākās māsas un brāļi, vizinājas uz karuseļiem un vienkārši vēroja savus bērnus.

Neskatoties uz īsslaicīgu lietus, diena ir izdevusies brīnišķīga. Pateicamies visiem LIDO atpūtas centra darbiniekiem par lielisku un mājīgu gaisotni. Mūs visur sagaidīja ar smaidu un labsirdību. Mēs pateicamies mūsu kluba prezidentam Gunāram Ķirsonam par iespēju organizēt tādu pasākumu.

Katru gadu 1.septembrī LIDO atpūtas centrā mēs parādam paraugdemonstrējumus, kuri pulcē daudz skatītāju. Tāpēc drīz tiksimies atkal.

Paldies par neparasto dienu!  

Foto!

Dienas foto

Džudo klubs LIDO

Dienas video

Детский фестиваль дзюдо

Kalendars