ŠODIEN 30.01.2021 SAVU JUBILEJU – 60 GADUS SVIN VLADIMIRS ŠESTAKOVS!


Dārgie draugi! Šodien, 30.01.2021 savu jubileju – 60 gadus no dzimšanas dienas svin viens no mūsu kluba dibinātājiem Vladimirs Šestakovs!

Vladimirs Šestakovs pilnā mērā var kalpot par piemēru džudo pozitīvajai ietekmei uz cilvēku un drosmi.

No 1979. gada viņš ieguva PSRS čempiona titulu starp Junioriem. Vēlāk viņš kļuva PAR PSRS čempionu vēl 1983. un 1985. gadā. 1992. gadā – par NVS čempionu.

Neordinārs cilvēks, ne tikai lielisks sportists, kurš uzkāpis uz Eiropas un pasaules pjedestāliem, bet – sportists – leģenda – ar nopietnām traumām Olimpiādes Seulā viņš izcīnījis sudraba medaļu:

Olimpisko spēļu sudraba medaļas ieguvējs (Seula, 1988. g.), Pasaules čempionāta bronzas medaļas uzvarētājs (1985. g.), Eiropas čempionātu čempions, vairākkārtējais PSRS un Krievijas čempionātu uzvarētājs, Pasaules kausa ieguvējs, 1986. gada čempions un balvas ieguvējs 1990 goodwill games.

Vladimirs ir pierādījis, ka cilvēks var visu, ja nostādīs sev mērķi un par jebkuru cenu vēlas to sasniegt!

Vladimirs Šestakovs vienmēr bijis un ir līderis, turklāt ne vārdos, bet gan darba līderis. Ar savu nopietno attieksmi pret lietu viņš prot vest sev līdzi, izceļas ar augstu disciplīnu. Natūra ir spēcīga, mērķtiecīga, ar augstām ambīcijām. Džudo palīdzēja viņam atklāt savu potenciālu, attīstīt gan personību, gan ne tikai sportā, bet arī dzīvē.

Kad viņš bija beidzis sportot, viņš uzvedās kā lielisks organizators.

Krievijas Federācijas viceprezidents (1996 — 1999). Krievijas Federācijas prezidents (1999 — 2004). Krievijas izlases galvenais treneris (2001 — 2004). Viņa uzdevums bija atgūt džudo sākotnējo jēgu, ko radīja šī sporta pamatlicējs Džigoro Kano, kurš viņu sauca par “pilnveidošanās ceļu”. “Džudo filozofija daudz ko varētu dot audzināšanai. Vladimirs izveidoja Federācijā sabiedrisko padomi, kas varēja piesaistīt resursus un cilvēkus attīstībai.

Vladimirs Šestakovs vienmēr uzskata , ka izglītība ir ļoti svarīga un neatņemama dzīves daļa, tādēļ arī pats motivē sportistus nepamest mācības. Turklāt viņš pats turpina attīstīties. Viņam ir daudzpusīgās intereses dažādiem biznesa virzieniem viņš producē filmas par džudo vēsturi, nodarbojas ar mūziku, daudz ceļo pa pasauli pārzin vairākas svešvalodas.

Šajā svētku dienā mēs vēlamies apsveikt ģeniālo sportistu un mūsu kluba dibinātāju! Gribam viņam pateikt milzīgu paldies par visu LIDO klubā izveidoto, novēlēt viņam veselību, veiksmi, labklājību un cik vien iespējams, lepoties ar savu tuvinieku, tuvo cilvēku un, protams, mūsu kluba sportistu panākumiem.

Darbs ar Vladimiru Šestakovu vienā komandā, tas vienmēr ir pozitīvs ar kustību uz priekšu!

Ar jubileju Vladimir!