MEDAĻAS LATVIJĀ UN IGAUNIJĀ

Sestdien 1.decembrī kluba sportisti trenera Alekseja Azarova vadībā piedalījās Starptautiskajā džudo turnīrā Tallinā, Igaunijā. Turnīrā mūsu klubu pārstāvēja 6 sportisti vecuma grupās U-10; U-12; U-14 un izcīnīja 7 medaļas.
Zelta medaļas izcīnīja Timofejs Lazorkins (U-10), Evita Ezera (U-12) un Denis Žizņevskis (U-14).
Sudraba medaļu vecuma grupā U-14 izcīnīja Evita Ezera, bet par bronzas medaļas īpašniekiem kļuva Sofija Kutkeviča (U-10), Artemijs Fadejevs (U-12) un Ernests Lapsiņš (U-12).

Tajā paša laikā 1.-2.decembrī mūsu kluba biedri startēja Starptautiskajā džudo turnīrā “Gauja Guliver Cup”, kas norisinājās Inčukalnā. Šogad turnīrā piedalījās vairāk nekā 300 jauni džudisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Čehijas, Somijas, Baltkrievijas un Krievijas.
Mūsu komanda izcīnīja 14 medaļas, no kuram 5 zelta, 4 sudraba un 5 bronzas medaļas, kas ļāva ierindoties 2.vietā komandu kopvērtējumā.