MEDAĻAS DŽUDO UN SAMBO

29.sepembrī mūsu kluba sportisti piedalījās vairākas sacensībās, kas norisinājās gan Latvijā, gan arī ārpus tas.
Jaunāki kluba sportisti devās uz Daugavpilī, kur tika organizēts III Starptautiskais džudo turnīrs “Dinaburga kauss 2018”. Sacensībās piedalījās ap 200 jauno džudistu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas klubiem. Vecuma grupās U-10 un U-14 mūsu kluba biedri izcīnīja 5 medaļas no kuram 2 zelta, 1 sudraba un 2 bronzas.

Protokoli

Polijā norisinājās ikgadējais Starptautiskais džudo turnīrs “XX Warsaw Open 2018”, kurā veiksmīgi startēja Patriks Kalniņš (-55 kg U-16). Šo turnīru katru gadu apmeklē vairāki simti sportistu vecuma grupās U-16; U-18; U-21 un šogad dalībnieku skaits bija vairāk nekā 1500 džudistu no 29 pasaules valstīm. Svara kategorijā -55 kg vecuma grupā U-16 par medaļām cīnījās 87 sportist kuru starpā Patriks izcīnīja augstu 2.vietu. Savā apakšgrupā viņš uzvarēja džudistus no Polijas, Baltkrievijas un Čehijas, taču finālā neizdevās pārspēt Antonin Dvoraček no Čehijas.

Protokoli

Mūsu kluba vecākie sportisti Dmitrijs Fedosejenkovs un Aleksejs Zarudņevs izcīnīja divas medaļas Eiropas savienības kausā sambo, kas norisinājās Rīgā.
Dmitrijs Fedosejenkovs kļuva par uzvarētāju svara kategorijā -82 kg, kurš finālā pārspēja J.Putinu no Jelgavas, bet Aleksejs Zarudņevs (-82 kg) izcīnīja bronzas medaļu.

Protokoli

Apsveicam sportistus ar izcīnītam medaļām un veiksmīgu sezonas sākumu! Novēlām veiksmi un jaunas uzvaras!