Mūsu jaunumi

08-10-2017 01:07

LATVIJAS KAUSS KOMANDĀM U-14, U-16

„PANĀKUMI UN...NEVEIKSMES” tā var raksturot mūsu kluba sportistu dalību Latvijas kausā komandām, kas norisinājās 7.oktobrī.

Šogad turnīrs tika organizēts izcila trenera, lieliska pedagoga Ērika Lieknas piemiņai. Viņš ilgus gadus vadīja klubu „Daugava”, izaudzināja daudz sambo un džudo meistarus. Uz turnīru bija uzaicināti Ē.Lieknas kolēģi, audzēkņi un tuvie draugi.

Mūsu komandu cīņas uzmanīgi vēroja ne tikai treneri, bet arī kluba vadība – kluba prezidents Gunārs Ķirsons, valdes priekšsēdētājs, Olimpiskais medaļnieks Vladimirs Šestakovs un kluba sporta direktors Raivis Čakstiņš.
Izskatījās, ka mūsu komandu vecuma grupā U-14 nekas nevarēs apturēt no uzvaras. Komandām vienai aiz otras nācās atzīt mūsu komandas pārākumu. Fināla cīņa ar pirmo „Kyodai” komandu bija ļoti saspringta un emocionāla.  Cīņas gaitā mūsu sportisti pieļava vairākās kļūdas un uz tablo jau 3:3 … Pēdējā cīņa. Smaga svara kategorijā uz tatami izgāja Daniils Vasiļjevs, dažas māņu kustības, vairāki uzbrukumi un lielisks metiens. Mūsu komandai „ZELTS”! Jāatzīmē, ka Daniils tika apbalvots arī par labu tehniku un gribasspēku.
Diemžēl mūsu komandas dalību vecuma grupā U-16 nevar nosaukt par veiksmīgu. Komandai neizdevas izcīnīt madaļu. Kāpēc? To analīzēs treneri. No šīs komandas, gribas atzīmēt spilgtu un spēcīgu I.Deņisova cīņu. Iļjas izaugsme ir acīmredzama, un mēs ļoti ceram, ka viņš varēs parādīt augstus rezltātus arī nākotnē.

Turnīrā mūsu klubu pārstāvēja divi tiesneši Aleksejs Azarovs un Dmitrijs Fedosejenkovs, bet komandas vadījas treneri Vladislavs Minginovičs un Vjačeslavs Moisejevs.

Piedāvājam Aleksandra Lando fotoreportāžu

Dienas foto

Džudo klubs LIDO

Dienas video

Детский фестиваль дзюдо

Kalendars