Mūsu jaunumi

15-05-2017 00:05

JUNIOR EUROPEAN JUDO CUP

Mūsu kluba juniori Raimonds Graumanis (-81kg), Aleksejs Zarudņevs (-81kg) un Eduards Zariņš (-90kg) 14.maijā startēja Eiropas kausā junioriem, kas norisinājās Kauņā.

Cīņā ar džudistu no Somijas Oskari Makinen, mūsu kluba biedram Raimondam Graumanim izdevās panākt pārsvaru 2 Shido pretiniekam. Diemžēl somu sportistam izdevās izpildīt veiksmīgu metienu, kuru tiesnesis novērtēja ar WAZA ARI, tas arī izlēma cīņas rezultātu.
Aleksejam Zarudņevam (-81 kg) arī neizdevas pārspēt savu pretinieku no Baltkrievijas Dubina Ivan, zaudējot viņam 2 WAZA ARI.
Eduards Zariņš (-90 kg) pārliecinoši uzvarēja Maidan Aidos no Kazahstānas ar
2 WAZA ARI. Otrājā kārtā mūsu sportista pretinieks bija ukrainis Shepel Vitalii, Eduardam nācas atzīt Ukrainas sportista pārākumu.  Labi sagatavots, Vitalii Shepel veiksmīgi tika līdz finālām. Diemžēl cēļa trauma neļava mūsu džudistam turpināt sacensības.  

 Mūsu puišus Kauņā pavadīja un atbalstīja kluba sporta direktors Raivis Čakstiņš un kluba vecākais treneris Vladimirs Grills. Piedalīšanas tāda mēroga turnīrā, ļauj veikt mūsu sportistu sagatavotības analīzi, gatavojoties turpmākājiem turnīriem. Pec atgriešanas sportistus un trenerus gaida nopietns un saspringts darbs. 

Dienas foto

Džudo klubs LIDO

Dienas video

Džudo klubs LIDO vairāk nekā klubs

Kalendars