INTERNATIONAL KYODAI JUDO TOURNAMENT 2018

5.-6.maijā Rīgas Sporta manēžā norisinājās Starptautiskais džudo turnīrs, kas pulcēja gandrīz 1000 sportistu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Austrijas, Beļģijas, Bosnijas un Hercegovinas, Somijas, Grieķijas, Izraēlas, Kirgizstānas,  Polijas un Ukrainas. Mūsu komanda izcīnīja 11 medaļas dažādas vecuma grupās.

3.vieta

Mūsu komanda cīnījās arī FF Team Cup, kur pirmajā cīņā uzvarēja komandu no Izraēlas, bet pusfinālā nespēja pārspēt Krievijas komandu. Cīņā par trešo vietu mūsu komandas pretinieki atkal bija Krievijas komanda. Ar rezultātu 4-3 mūsu komandai 5.vieta.

Turnīrā ietvaros norisinājās arī Fighting Films Judo Cup 3.posms un uzvarētāju apbalvošana. 6 mūsu kluba sportisti kļuva par uzvarētājiem sava svara kategorijā: