GRAND SLAM UN EIROPAS KAUSS JUNIORIEM


Pagājušas brīvdienās Baku norisinājās Grand Slam turnīrs, kurā piedalījās Jevgenijs Borodavko, bet mūsu kluba juniori Aleksejs Zarudņevs, Deniss Ivanovs un Maksims Šenderovs pārstāvēja Latviju Eiropas kausa junioriem, kas notika Kauņā.
Azerbaidžānas galvaspilsētā pulcējās vairāk nekā 400 pasaules spēcīgāki džudisti, lai cīnītos par uzvaru prestižajā turnīrā. Jevgenijs pirmajā kārtā pārspēja Kazahstānas sportistu Viktoru Demjanenko, bet diemžēl otrajā cīņā piekāpās šī turnīra uzvarētājam Mihailam Korrelam no Holandes un nespēja cīnīties par medaļu.

Lietuvā par iespēju kāpt uz goda pjedestālā sacentās džudisti no 29 valstīm. Labāko rezultātu parādīja Aleksejs Zarudņevs (-81kg) izcīnot 5.vietu. Aleksejs pirmajās divas cīņās guva uzvaru pār sportistiem no Igaunijas un Somijas, bet tad piekāpjas Beļģijas pārstāvim. Gandarījumā mūsu sportists uzvarēja vienaudžus no Krievijas, Ungārijas un Francijas, cīņā par bronzas medaļu ar Moorhead Lachlan no Lielbritānijas neizdevās gūt uzvaru, rezultātā Aleksejs palika soļa attālumā no labāka trijnieka.
Uzvaru pirmajā kārtā guva arī Maksims Šenderovs (-66 kg), bet nākamajā cīņā zaudēja džudistam no Holandes un izstājas no cīņas par medaļu.
Denisam Ivanovam (-60 kg) neizdevās pārspēt sportistu no Izraēlas un arī viņš neturpināja sacensības.

Novēlām mūsu sportistiem veiksmi un izturību savu mērķu sasniegšanā, neapstāties un turpināt gatavoties nākamajiem startiem!