GRAND PRIX ZAGREBĀ


No 27.jūlija līdz 29.jūlijam Horvātijas galvaspilsētā Zagrebā norisinājās Grand Prix 2018. Turnīrā piedalījās vairāk nekā 500 džudisti no 78 pasaules valstīm, mūsu sportisti Dmitrijs Fedosejenkovs, Aigars Mīlenbergs un Jevgēnijs Borodavko veiksmīgi uzsāka sacensības, bet izcīnīt medaļas diemžēl neizdevās.

Pirmajā kārtā Dmitrija Fedosejenkova (-73 kg) pretinieks bija itālis Leonardo Casaglia. Cīņa bija ļoti līdzīga un pamata laikā džudistiem neizdevās noskaidrot uzvarētāju, līdz ar to cīņa turpinājās Golden Score. Dmitrijs bija tuvu uzvarai, bet veiksme bija Itālijas sportista pusē un mūsu džudistam nācās izstāties no cīņas par medaļu.
Aigars Mīlenbergs (-90 kg) pirmajā cīņā guva uzvaru pār Paul Kibikai no Afrikas, bet otrajā kārtā mūsu sportista pretinieks bija kanādietis Zachary Burt. Cīņas laikā Aigars nedaudz kļūdījās un ar to pietika, lai Kanādas džudists izpildītu rezultatīvo metienu, kuru tiesnesis novērtēja ar atzīmi Ippon.
Mēs visi ar nepacietību gaidījām Jevgēnija Borodavko (-100 kg) startu, kurš jau pirmajā cīņā parādīja, ka ir laba tehniskā un fiziskā formā. Jevgēnijs pārliecinoši uzvarēja no sākuma Felipe Augusto Farias Bezerra no Brazīlijas, bet pēc tam Benjamin Fletcher no Īrijas. Trešajā kārtā cīņa ar Baltkrievijas džudistu Daniel Mukete bija saspringta un turpinājās Golden Score. GS 3 minūtē Jevgēnijs pieļāva taktisku kļūdu un rezultātā zaudēja iespēju cīnīties par medaļu.

Apsveicam mūsu sportistus ar šo rezultātu un novēlām izturību un vairāk veiksmes.
Protokoli
VIDEO:

Dmitrijs Fedosejenkovs (LAT) – Leonardo Casaglia (ITA)

Zachary Burt (CAN) – Aigars Mīlenbergs (LAT)

Aigars Mīlenbergs (LAT) – Paul Kibikai (GAB)

Jevgēnijs Borodavko (LAT) – Daniel Mukete (BLR)

Benjamin Fletcher (IRL) – Jevgēnijs Borodavko (LAT)

Jevgēnijs Borodavko (LAT) – Felipe Augusto Farias Bezerra (BRA)