KARSTAS BRĪVDIENAS

Pagājušās brīvdienas notika divi nozīmīgi džudo pasākumi, 15.-16.decembrī zēni un meitenes, jaunieši un jaunietes pulcējās Alūksnē, kur piedalījās ikgadēja Starptautiskajā Ziemassvētku džudo turnīrā, šīs sacensības ir iekļautas kluba reitingā un tāpēc visiem sportistiem bija īpaši svarīgi parādīt labu rezultātu. Bet svētdienā Rīgas centrā, Latvijas lielākās viesnīcas «Radisson» zālē norisinājās cīņas starp komandām no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Izraēlas un Šveices.
Alūksnē mūsu komanda pārliecinoši izcīnīja 1.vietu komandu kopvērtējumā, par divām sudraba un vienu bronzas medaļu pārspējot KYODAI komandu, kura ierindojās 2.vietā.
Kopumā Alūksnē piedalījās 470 džudisti no 47 klubi, kuri pārstāvēja Latviju, Lietuvu, Igauniju, Krieviju, Poliju, Baltkrieviju un Kirgistānu. Kā katru gadu jāatzīmē lielisku turnīra organizāciju. Rezultāti:

A.Azarovs

Svētdien 16.decembrī Radisson Latvija viesnīcā notika komandu sacensības, kuras tika veltītas “Makkabi” Rīga 100 gadei.
Par sacensību uzvarētājiem kļuva Krievijas komanda, otro vietu ieguva Lietuvas komanda, bet pie bronzas godalgām tika Latvijas un Izraēlas komandas.
Latviju šajās sacensībās pārstāvēja divi mūsu kluba sportisti Dmitrijs Fedosejenkovs (-73 kg) un Aigars Mīlenbergs (-90 kg).
Ir vērts atzīmēt, ka Aigars pārliecinoši uzvarēja visas 3 cīņās un parādīja ļoti skaistu un dinamisku cīņu.