IKGADĒJAIS LIDO BĒRNU DŽUDO FESTIVĀLS VELTĪTS VENTA ČAKSTIŅA PIEMIŅAI!

Ikgadējais LIDO bērnu džudo festivāls veltīts Venta Čakstiņa piemiņai!

Šogad turnīrs notika neparastos apstākļos dēļ COVID – bez ārzemju sportistu dalības un bez skatītājiem.

Tomēr bija pietiekami daudz Latvijas sportistu, lai sagādātu pilnvērtīgu konkurenci starp Latvijas klubiem.

Džudo klubs LIDO kā arī valdes loceklis Raivis Cakstins izsaka milzīgu paldies :

• Kluba sportistiem un vecākiem , kas piedalījās ORG grupas darbībā bez kuriem nebūtu iespējams nodrošināt un sekmīgi ievērot visus noteiktos pasākuma ierobežojumus atsevišķi atzīmējot izcilo GLEBA MIŅAJLO darbu.

• Visiem sporta klubu / sporta skolu treneriem un sportistiem, kuri ieradās un piedalījās sacensībās. Liels paldies treneriem par to ka palīdzēja un laicīgi brīdināja sportistu vecākus par izmaiņām, kas skara skatītājus.

• Sacensību TIESNEŠIEM par profesionālu un kvalitatīvu darbu sacensību uzraudzībā.

LIDO par lieliskām balvām, superīgi garšīgo ēdienu un palīdzību dezinfekciju staciju iekārtošanā!

• Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments par atbalstu turnīra rīkošanā!

• Boris Simson par skaistām un emociju pilnām Fotogrāfijām no turnīra!

Turnīra ietvaros speciālās balvas par skaistāko METIENU TEHNIKU tika apbalvoti sekojoši sportisti un viņu treneri!

SANDO TANASI U12 un treneris Vladislavs Minginovičs
ANNA GULITE U16 un treneris Gatis Mīlenbergs
JĒKABS JĒKABSONS U16 un treneris Gatis Baumanis
ALEKSANDRS DIMITROVS U18 un treneris Vladimir Grill
HENRIJS SKANGALIS U12 un treneris Dainis Juzups

Mūsu klubu pārstāvēja un izcīnīja uzvaras!

U10 vecuma grupa:

JELIZAVETA JAROŠEVSKA  25KG  3VIETA
BEATRISE ZEIMULE 29KG 3VIETA
ALISE MANOLIJA  38KG 2VIETA
SOFIJA KURČENKO  +42KG 1VIETA
ALEKSANDRA ĻEBEDEVA  +42KG 2VIETA
TIMURS ASTAPOVS  25KG 3VIETA
MILANS GRINKEVIČS  27KG 5VIETA
NILS SINAGINS  35KG 2VIETA
JASUR KARIMLI 35KG 3VIETA
JAKOVS LUKJANOVS  35KG 5VIETA
KRISTIANS KĻAVA  42KG 3VIETA
DMITRIJS BOGDANS  42KG 3VIETA

U12 vecuma grupa:

KRISTINA SMILTS  +40KG 5VIETA
ARTURS DZENIS  25KG 2VIETA
SANDO TANASI  27KG 1VIETA
BOGDANS ČERVINSKIS  30KG 2VIETA
DAMIRS POGREBNOJS  30KG 7VIETA
EDGARS KURGANS  34KG 1VIETA
ANDREJS KĀPIŅŠ  38KG 3VIETA
KIRILLS ŅEMČIKOVS  38KG 5VIETA
ALEKSANDRS KĀPIŅŠ  38KG 5VIETA
OMAR KARIMLI  38KG 7VIETA
JĀNIS HUDOBČENOKS  42KG 7VIETA
MARJANS KAROLS  50KG 3VIETA
ARTJOMS DERVANS  55KG 3VIETA
ROLANDS ANUKRANS  +55KG 3VIETA
DANIELS JEFIMOVS  +55KG 5VIETA

U14 vecuma grupa:

EDGARS KURGANS  34KG 3VIETA
ARTEMIJS FADEJEVS  34KG 4VIETA
ĒRIKS HOMKA  38KG 1VIETA
KIRILLS ŅEMČIKOVS  38KG 3VIETA
MAKSIMS SPIRIDONOVS  38KG 5VIETA
ALEKSANDRS SERGEJEVS  42KG 7VIETA
DANIELS ABALIHINS  46KG 1VIETA
GERMANS GOLENOKS  +66KG 2VIETA

U16 vecuma grupa:

ALEKSANDRS STOMA  60KG 1VIETA
ARSENIJS KORŠUNOVS  73KG 4VIETA
PAVELS BESSOLCEVS 81KG 3VIETA
MAKSIMS BIZĀNS  +81KG 1VIETA

U18 vecuma grupa:

NIKOLAJS SIDORIKS  55KG 1VIETA
KIRILLS MARKOVS  55KG 3VIETA
ALEKSANDRS STOMA  60KG 2VIETA
FRANCIS MIKUCKIS  66KG 1VIETA
ALEKSANDRS DIMITROVS  73KG 1VIETA
MAKSIMS BIZĀNS  90KG 3VIETA