DREAM TEAM 1996


Tieši tā sauc PSRS Olimpiskas komandas zvaigžņu sastāvu, kura viesojās mūsu klubā. Diemžēl ne visi varēja atbraukt, bet tie, kuri spēja, bija tādas zvaigznes kā:
Olga Matvejeva – nopelniem bagāta sporta meistare, pasaules čempione sambo,
Oļegs Maļcevs – 2-kartējais Eiropas čempions džudo, Olimpisko spēļu dalībnieks, pasaules čempions sambo,
Sergejs Koļesņikovs – Olimpisko spēļu dalībnieks, pasaules čempions sambo,
Larisa Koļesņikova, Sergeja sieva, sena mūsu sporta veida līdzjutēja,
Gundarenko ģimene, Svetlana daudzkārtēja Eiropas čempione džudo, pasaules čempionāta medaļniece, Olimpisko spēļu dalībniece, pasaules čempione cīņa bez noteikumiem,
Tatjana Bogomjagkova – pasaules čempione karavīriem, Olimpisko spēļu dalībniece,
Viktorija Kazuņina – Krievijas čempione, pasaules čempionāta medaļniece, pasaules čempione karavīriem, karavīru pasaules spēļu uzvarētāja, starptautiskās klases sporta meistare, pasaules čempione sumo, Eiropas čempionāta medaļniece veterāniem, pirmā Krievijas pārstāve, kura izcīnīja pasaules čempionāta medaļu džudo.
Alberts Gusbahers – izcils, pasaules ķirurgs, kas strādā sava klīnikā Nirnbergā. Viņš ir palīdzējis atgriezties sportā daudziem pasaules sporta zvaigznēm. Viņa pacientu vidū bija Mihaels Šūmahers, Šteffi Graf, Nikolajs Valujevs un daudzi citi.
Neapšaubāmi zvaigžņu komandā bija arī Vladimirs Šestakovs – mūsu kluba valdes priekšsēdētājs, nopelniem bagātais sporta meistars, Seulas Olimpisko spēļu sudraba medaļas ieguvējs.

Viesiem bija organizēta ļoti daudzveidīgā un interesanta programma. Iepazīšanas ar Rīgas un Jūrmalas apskates objektiem, pludmales futbola spēle un protams brauciens ar plostiem pa Gauju. Brauciens pa Gauju bija īpašs, jo tieši šajā dienā savu dzimšanas dienu svina Svetlana Gundarenko. Šim notikumam visa komanda nopietni sagatavojas, bija dziesmas un dejas, improvizēta “orķestra” pavadījumā. Šašliki, peldēšana upē, cīņa ar vēju un lietu….
Pēc šis nedēļas nogales visi ir pārpildīti ar spilgtam emocijām…

Laiks pagājis nemanāmi un visi vēlas izteikt pateicības vārdus Tatjanai Bogomjagkovai, kurai izdevās savākt kopā sporta draugus, un Vladimiram Šestakovam, kurš palīdzēja realizēt šo lielisko ideju.
Visi saka lielu paldies arī Aleksandram Lando par lieliski organizēto pasākumu.
Uz tikšanos «DREAM TEAM 1996»!

FOTO