EIROPAS ČEMPIONĀTS KADETIEM


No 28.jūnija līdz 1.jūlijam Sarajevā, Bosnija un Hercegovinā norisinājās Eiropas čempionāts kadetiem, kurā piedalījās arī divi mūsu kluba sportisti Artjoms Homenko (-66.kg) un Aleksijs Ivaščenko (+90 kg). Par Eiropas čempiona titulu vīriešu un sieviešu konkurencē cīnījās 457 džudisti no 42 Eiropas valstīm.

Artjoms Homenko veiksmīgi uzsaka sacensības un pirmajā kārtā pārspēja Grieķijas džudistu Stavros DOUMAS. Nākamajā kārtā mūsu sportista pretinieks bija čempionāta bronzas medaļas ieguvējs Hamza JASHARI, diemžēl Artjomam neizdevās gūt atzīmi šajā cīņā un viņš izstājās no cīņas par medaļām.

Aleksijs Ivaščenko pārliecinoši uzsāka pirmo cīņu ar Benjamin MATASEJE no Slovākijas, bet tad kļūdījās, nokrita uz Waza-Ari, uzbrukums turpinājās guļus cīņā. Slovākijas džudists veiksmīgi izpildīja noturēšanu un cīņa beidzas par labu viņam. Aleksijam bija jāizstājas no sacensībām.

Mūsu sportisti guva nenovērtējamo pieredzi un emocijas. Jau pēc atgriešanas kopā ar treneri veiks sacensību analīzi un turpinās gatavoties turpmākiem startiem.
Rezultāti (-66 kg)
Rezultāti (+90 kg)