BALTIC JUDO CHAMPIONSHIP 2019

26.-27.janvārī Rīgā norisinājās 2.Baltic Judo Championship, kurā piedalījās džudisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Par čempiona titulu cīnījās 183 jaunieši un jaunietes vecuma grupās U-18, U-21. Mūsu klubu šajā turnīrā pārstāvēja 9 sportisti, kuri izcīnīja 3 zelta, 1 sudraba un 2 bronzas medaļas. Jāatzīmē, kā abām vecuma grupām šīs turnīrs bija viens no atlases posmiem uz Eiropas čempionātu. Kadetiem Eiropas čempionāts notiks jūnijā Varšavā, bet juniori uz svarīgu startu, kas notiks Vantā, dosies septembrī.

Par Baltic Judo Championship 2019 uzvarētājiem kļuva:
Deniss Ivanovs – vecuma grupā U-21, svara kategorijā -60 kg
Aleksejs Zarudņevs – vecuma grupā U-21, svara kategorijā -81 kg
Aleksijs Ivaščenko – vecuma grupā U-18, svara kategorijā +90 kg
Par sudraba medaļnieku šogad kļuva Viktors Tarasovs – vecuma grupā U-18, svara kategorijā -55 kg, bet Artjoms Homenko – vecuma grupā U-21, svara kategorijā -73 kg un Evelīna Graumane – vecuma grupā U-18, svara kategorijā -57 kg izcīnīja bronzas medaļas.
Jāpiemin, ka 23.janvārī Evelīna pārliecinoši uzvarēja prestižajā džudo turnīrā Krievijā, kas šogad tika organizēts jau 37.reizi.

Apsveicam sportistus ar izcīnītām medaļām un novēlām veiksmīgu startu arī Eiropas čempionātos!