LIDO Klubs

Džudo klubs LIDO ir dibināts 2005. gada novembrī. Šobrīd klubā darbojas 5 filiāles: Imantā, Ziepniekkalnā, Purvciemā, Rīgas centrā un Kauguros. Ciešā sadarbība ar mums tika nodibināti klubi “LIDO-Sigulda” un “LIDO-Saldus”.

Šobrīd LIDO klubos trenējas ap 800 bērniem. Klubā notiek nodarbības dažāda vecuma un līmeņa grupās, gan pie jauniem, gan pie pieredzējušiem treneriem. Labākie sportisti iekļūst kluba izlases komandā. Treneru darbu koordinē 1980. gada Olimpisko spēļu medaļnieks, trīskārtējas Eiropas čempions Aleksandrs Jackevičs. Strādājot Beļģijā viņš izaudzinājis Olimpisko spēļu, pasaules un Eiropas čempionātu uzvarētājus un medaļniekus, 2004. gadā tika atzīts par labāko Eiropas treneri.

Arī kluba vadībā strādā izcilie cilvēki. Kluba prezidents ir pazīstamais uzņēmējs Gunārs Ķirsons, savukārt valdes priekšsēdētājs – 1988. gada Olimpisko spēļu medaļnieks Vladimirs Šestakovs.

Bērni tiek iesaistīti ne tikai sporta aktivitātēs. Vasarā tiek rīkotas nometnes skaistajās Latvijas vietās un raftings, ziemā – Ziemassvētku eglītes, visa gada garumā – ģimenes braucieni uz sacensībām un jautrie kopīgi pasākumi.