Mūsu sludinājumi

02-10-2017 15:09

GRAND PRIX ZAGREBĀ

No 29.septembra līdz 1.oktobrim Horvātijas galvaspilsēta Zagrebā norisinājās Starptautiskais džudo turnīrs.

Turnīrā piedalījās arī divi mūsu kluba sportisti Dmitrijs Fedosejenkovs (-73 kg) un Jevgēnijs Borodavko (-100 kg).

Turnīra otrajā dienā startēja Dmitrijs Fedosejenkovs. Neskatoties uz gūto uzvaru, viņa startu nevar nosaukt par veiksmīgu. Veiksmīga cīņa ar Ungārijas sportistu deva cerību uz turpmāko panākumu. Diemžēl mūsu sportista dalību turnīrā pārtrauca džudists no Krievijas. Cīņa ar Kurževu bija ļoti saspringta, abiem cīkstoņiem bija sods, bet šajā dienā veiksme bija krievu džudista pusē un vienīgais izpildītais metiens tika novērtēts ar waza-ari, kas arī noteica cīņas iznākumu un Dmitrija dalību turnīrā.  

Svara kategorijā -100 kg piedalījās daudz spēcīgo pasaules džudistu Elkhan MAMMADOV (AZE), Elmar GASIMOV (AZE), Varlam LIPARTELIANI (GEO), Jorge FONSECA (POR) , CIRJENICS Miklos (HUN), Karl-Richard FREY (GER), Giuliano LOPORCHIO (ITA), PACEK  Martin (SWE). Katrs no šiem pasaules džudo zvaigznem bija gatavs cīnīties par medaļu.
Pirmas divas cīņās Jevgēnijs Borodavko pārliecinoši uzvarēja cīkstoni no Melnkalnes un Krievijas. Sīvā cīņā par vietu apakšgrupā Jevgēnijs piekāpjās džudistam no Itālijas un iekļūst labāka astotniekā. Mūsu sportista nākamais pretinieks bija RIO Olimpisko spēļu sudraba medaļnieks Varlam Liparteliani. Cīņa ar grūzinu bija ļoti saspringta. Likmes bija augstas un ne viens no sportistiem negribēja riskēt. Uzvarētājs tika noskaidrots tikai Golden Score. Liparteliani turpināja cīņu par medaļu, bet Jevgēnijam Borodavko 7.vieta.

Rezultāti

Dienas foto

Džudo klubs LIDO

Dienas video

Детский фестиваль дзюдо

Kalendars